Bu Hafta İndirebileceğiniz 5 Ücretsiz iOS Oyunu

  • 3 hafta önce
  • 28
  • Mayıs 27, 2018 14:10 düzenlendi
Bu Hafta İndirebileceğiniz 5 Ücretsiz iOS Oyunu
Yaz aylarının da gelmesiyle birlikte üzerimizdeki sıkıntıyı atar ve farklılıklar arar olduk. Bu noktada eğer sizlerde sürekli oynadığınız oyunlardan sıkıldıysanız, 10 iOS oyunu listemize göz gezdirmenizde yarar var.

App Strore ve Play Store farklı türde birçok içeriğe ev sahipliği yapsa da, şüphesiz ki oyunlar bunların arasından sıyrılarak kendilerine ayrı bir yer ediniyorlar. Genç-yaşlı, kadın-erkek demeden çoğu kişinin oynadığı bu oyunlar ise bir zaman sonra bizleri sıkabiliyor. Hal böyle olunca bizler de neredeyse her hafta sizleri yeni oyun ve uygulamalar ile tanıştırmaya çalışıyoruz. İşte bu hafta App Strore’dan indirerek iPhone cihazınızdan oynayabileceğiniz 10 farklı iOS oyunu.

1. Baseball Nine

Kendi ekibinizi kurarak, beyzbolu parmaklarınızın ucuna taşıyabilirsiniz. İnternete bağlanmadan oynayabileceğiniz bu iOS oyunu, tabletten kullanımı da destekliyor. Öte yandan oyunun hızlı ve akıcı bir şekilde ilerlediğini de söylemekte yarar var.

İNDİR

2. BattleHand Heroes

Süper kahramanlar her daim ilginizi çektiyse, bu oyundan da zevk almanız çok muhtemel. Grafikleri ve animasyonları ile keyifli dakikalar geçireceğiniz oyun, rol yapma oyunları arasında da kendine iyi bir yer edinmiş durumda.

İNDİR

3. Blade Reborn

Üç eşsiz kahramandan biri olabileceğin oyunun beceri ve yetenek üzerine olduğunu söylemekte yarar var. Savaş sırasında silah değiştirebileceğiniz uygulamada, bu sayede hevesiniz de yarıda kalmayacak.

İNDİR

4. Deploy and Destroy: Ash vs ED

Katil, ölüm veya avcı rollerine sahip olan oyunlar dikkatinizi çekiyorsa, konusu ve grafikleriyle bu oyunda sizleri oldukça eğlendirecek. Farklı görsel efektler uygulayarak göz zevkinizi de mest edeceğiniz Deploy and Destroy: Ash vs ED, siz oyunda ilerledikçe farklı yönlerini de gösterecek.

İNDİR

5. Eden Obscura

Diğerlerinden biraz daha farklı olan bu uygulama, kamerası sayesinde çevrenizdeki varlıklara sanatsal bir dokunuş ekliyor. Kullanırken daha da fazla zevk alacağınız bu uygulamanın alanında ödüllü bir oyun olduğunu da söylemekte yarar var.

İNDİR

Bir Yorum Yaz

Your e-mail will not published. *